Benim Blog

Rahman’a El Ele Yürüdüler

Rahman’a El Ele Yürüdüler
1.443 views
18 Nisan 2021 - 12:51

Edirne’de vatani görevini yapan25 yaşındaki Fatih Küçük, İstanbul’da kanser tedavisi gören babasını son kez görmek için hastaneye gitti. Babasını son halini görünce üzüntüden önce kalp krizi ardından da beyin kanaması geçiren Küçük, babasının yattığı hastanede tedaviye alındı. Ancak ölüm tüm çabalara rağmen baba ve oğlu, 5 saat arayla yakaladı.61 yaşındaki Cevdet Küçük, bir süredir kanser tedavisi görüyordu ve durumunun ağırlaşması sonucu İstanbul’da hastaneye kaldırılarak yoğun bakım alındı.Baba Küçük’ün durumunun ağırlaşması sonucu tank er olarak Edirne 54. Mekanize Piyade Tugayında vatani görevini yapan 120 günlük asker Fatih Küçük’e haber verildi. Babasını son kez görmek için İstanbul’a giden Küçük, babasının son halini görünce üzüntüye dayanamayıp önce kalp krizi, akabinde de beyin kanaması geçirdi ve babası ile aynı hastanede tedaviye alındıCuma günü, ölüm ilk olarak sabahın erken saatlerinde baba Cevdet Küçük’ü yakaladı. Fatih Küçük ise babasını vefatından yaklaşık beş saat sonra hayata veda etti.

Memleketleri Kastamonu’nun Ağlı ilçesine bağlı Dikmen Mahallesi’ndeki baba ocağına getirilen Türk bayrağına sarılı Fatih Küçük ile babası Cevdet’in cenazeleri, baba evinde helallik alındıktan sonra, sabah erken saatlerde pandemi koşullarına uygun bir şekilde cenaze namazları kılındı.

Askerler, aile kabristanlığına yan yana defnedilen baba ile oğlunun tabuta sarılı Türk bayrağını, acılı aileye teslim ederek, başsağlığında bulundular

“2 ay kalmıştı”

Ailenin yakın akrabalarından Salih Kalay, Baba Küçük’ün bir müddettir kanser tedavisi aldığını ve oğlu Fatih’inde 4 aylık asker olduğunu belirterek, askerliğini bitmesine iki ay kaldığını söyledi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Temel Karamollaoğlu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çalışanların dikkatine
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Melih Gökçek Mansur Yavaş
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Esra erol
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yaz geri geliyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Zam
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erdoğan’dan açıklama
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Karantina Kararı
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.