Benim Blog

Melih Gökçek Mansur Yavaş

Melih Gökçek Mansur Yavaş
602 views
24 Eylül 2021 - 20:37

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, belediyenin kendisi hakkında FETÖ’ye yönelik suç duyurusunda bulunduğu gerekçesiyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na yaklaşık iki saat boyunca ifade verdi. Gökçek, “Türkiye’de özellikle FETÖ’cülükle suçlanacak olan son iki kişiden biriyim. Birincisi sayın Cumhurbaşkanım ikincisi de ben” dedi. Gökçek, kendisinin de Mansur Yavaş hakkında suç duyurusunda bulunacağını bildirdi.

Melih Gökçek hakkındaki suç duyurusuna ilişkin Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na ifade verdi. İfadenin ardından açıklama yapan Gökçek, “Ellerinde imkan olsa beni bir kaşık suda boğarlar. Bütün mesele 17/25 Aralık öncesine götürebilir miyiz götüremez miyiz? Bunu gayreti, yaptıkları iş bu. Suç uydurmuşlar, yalan iftira ama hepsine cevap verdim” dedi. Soruşturma dosyasına karşı delilerini sunduğunu belirten Gökçek, FETÖ’den yargılanması gereken birisi varsa o da Mansur Yavaş olduğunu iddia etti.

‘YAVAŞ HAKKINDA SUÇ DUYUSURUNDA BULUNACAĞIM’

Yerel seçimlerinde rakibi Yavaş ile FETÖ’nün kapatılan televizyon kanalına çıktıklarını ancak kendisinin yayından alındığını anlatan Gökçek, bir gazetede “FETÖ’cülerin adayı Mansur Yavaş” başlığıyla haber yayımlandığını söyledi.

FETÖ konusunda Yavaş ile televizyonda tartışmaya hazır olduğunu dile getiren Gökçek, kendisinin de Yavaş hakkında suç duyurusunda bulunacağını kaydetti

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kafası Bazaya Sıkıştı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Üç İsim Görevden Alındı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bakan Koca duyurdu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Melih Gökçek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Müjde
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Emsal karar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Zam geldi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Artık Satamayacak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Ünlü futbolcuyu üzen haber
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Zam daha
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.