Benim Blog

Komutan

Komutan
2.764 views
07 Haziran 2021 - 17:57

Trafik cezası yazdıkları kişinin şehit babası olduğunu öğrenen jandarma ekipleri cezayı kendileri ödedi.Bu durumun ardından şehit babasının elini öpüp başsağlığı dileklerini ilettikten sonra makbuzu geri istedi. Jandarmalar kestikleri cez’aları kendileri ödedi.

ELİNİ ÖPTÜLER

Şehit babası, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı ile irtibata geçerek, başından geçenleri anlattı.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı da, Dazkırı Kaymakam Vekili’ne durumu bildirdi. Kaymakam Vekili, İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı’nı arayarak teşekkürlerini iletti ve ardından da teşekkür belgesi ile plaket takdim etti.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı da birer plaket ve teşekkür belgesi takdim ederek, “Konuyu İlçe Jandarma Komutanlığı’na bildirdik.

Görevli personel aralarında para toplayıp, cezaya ortak olmak istemiş. Ancak cezayı ödeyen iki askerimiz bunu kabul etmemiş. Şehit yakınları ve gaziler olarak desteklerinden ve hoşgörülerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Temel Karamollaoğlu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çalışanların dikkatine
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Melih Gökçek Mansur Yavaş
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Esra erol
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yaz geri geliyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Zam
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erdoğan’dan açıklama
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Karantina Kararı
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.