Benim Blog

Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi
389 views
26 Haziran 2021 - 10:13

Nevşehir’in Avanos ilçesinde yaşayan maden mühendisi Şerafettin Çete, düğün töreni öncesinde hayatını birleştireceği Ayfer Doğan’ın, ‘Evlilik teklifinde bulunmadın’ serzenişi üzerine bir sürpriz yaptı. Damat Şerafettin Çete, fotoğraf çekiminde kum ocağına götürdüğü Ayfer Doğan’a kepçenin üzerine çıkarak evlilik teklifinde bulundu.

Nevşehir’in Avanos ilçesinde, düğün töreni öncesinde 27 yaşındaki Ayfer Doğan, hayatını birleştireceği 29 yaşındaki Şerafettin Çete’ye ‘Evlilik teklifinde bulunmadan nişanlandık’ serzenişinde bulundu. Sevdiği kadının serzenişi sonrasında bir sürpriz yapan maden mühendisi Şerafettin Çete, düğün töreni öncesinde dış mekan fotoğraf çekiminde eşini kum ocağına götürdü. Yapılan fotoğraf çekimi sırasında bir anda kepçenin üzerine çıkan Şerafettin Çete, Ayfer Doğan’a burada evlilik teklifinde bulundu ve ‘Evet’ cevabı aldı.

Gelin Ayfer Doğan’a kepçe üzerinde evlilik teklifinde bulunan damat Şerafettin Çete yaptığı açıklamada, “Maden mühendisiyim. Dış çekim bahanesi ile fotoğrafçımız Orçun ağabeyim ile nasıl bir şey yapabileceğimizi konuştuk. Ve sonunda böyle bir şey ile karar kıldık. Aşkım inşallah kepçe üzerinde evlilik teklifimi sevmiştir. Biraz heyecanlıyım” dedi.

Ayfer Doğan ise “Ben çok şaşırdım güzel bir sürpriz oldu. Yani evlilik teklifini bekliyordum ama bu şekilde beklemiyordum. Gayet de güzel oldu. Teşekkür ederim” diye konuştu.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
İki Önemli Adım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yeni uygulama başlıyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kabine Toplanıyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bebek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Temel Karamollaoğlu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çalışanların dikkatine
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Melih Gökçek Mansur Yavaş
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Esra erol
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yaz geri geliyor
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.