Benim Blog

Esra Erol’da Yüzleşme

Esra Erol’da Yüzleşme
733 views
21 Nisan 2021 - 11:50

Gelen bir son dakika haberine göre, Esra Erol’a bu hafta damga vuran bir olay yaşandı. Samsun’da yaşayan 39 yaşındaki Yalçın Okur, bütün hayvanlarını yarı fiyatını satıp, eşine isteği üzerine estetik yaptırdı. Eşi Meral’in, estetik ameliyatlarından sonra evden kaçtığını belirten Yalçın Okur, Esra Erol’dan yardım istedi. Herkesin şaşkına döndüğü olayda dün bir son dakika gelişmesi yaşandı. Dün evden kaçtığı iddia edilen Meral Okur, canlı yayına geldi ve eşi Yalçın Okur’la yüzleşti. İşte yaşanan ilginç olayın ayrıntıları…Esra Erol’a katılan 39 yaşında 3 çocuk babası Yalçın Okur, bütün hayvanlarını yarı fiyatını satıp, eşine isteği üzerine estetik yaptırdığını söyledi.

Eşi Meral’in, estetik ameliyatlarından sonra evden kaçtığını iddia eden Yalçın, Esra Erol’dan yardım istedi. Herkesin şaşkına döndüğü olayda dün bir son dakika gelişmesi yaşandı.Esra Erol’a dün estetik yaptırdıktan sonra evi terk ettiği iddia edilen Meral katıldı. Meral’i karşısında gören Yalçın ise şaşkınlığını gizleyemedi. 20 gündür çocuklarını görmeyen 26 yaşındaki genç kadın, yaşadığı her şeyi tek tek anlattı.

Canlı yayına katılan Meral ise programa yüzleşmek için geldiğini belirterek, “Ben sürekli gözyaşı döküyorum. Ben bu anı çok bekledim.” diye konuştu.

5BEN BU ANI ÇOK BEKLEDİM
“BEN BU ANI ÇOK BEKLEDİM”
Öte yandan Meral, Yalçın için daha önce uzaklaştırma kararı aldırdığını da belertti. Kocasının 1 senedir kendisini değiştiğini söylemesi üzerine Meral, “şimdi ben sana soruyorum!

Ben sana 15 yaşında geldim, sen benim ailem seni böyle kabul etmez dedin diye sırf sana kadınlık yapmak için ailenin istediği gibi giyinmeye başladım. Ben sana itiraz bile etmedim” dedi.

Karısının sözleri üzerine konuşan Yalçın Okur, “madem sana yıllarca ben mutluluk vermedim sen neden 3 tane çocuk yaptın” diye cevap verdi.

Evi neden terk ettiği iddia edilen Meral ise evi terk etmediğini ailesinin yanına gittiğini belirtti. Yaşadığı olayı detaylı şekilde anlatmaya başlayan Meral Okur eşini suçladı. Meral, “Ameliyat oldum.

Doktor bana 1-2 ay boyunca ağırlık kaldırmayacaksın dedi. Benim eşim gurbete gitti aramızda da hiçbir şey yoktu. Ben bir gün aradım dedim ki; ‘kardeşimin sevgilisiyle tanışmak istiyorum, çok da bunaldım onlarla tatile gidebilir miyim’ diye sordum.

‘İzin vermesem tavır yapacaksın git” dedi. Sen izin verdiysen verdin neden arkamdan annemi arıyorsun. Arkasında bir şey arıyorsun” dedi.

11BEN BU ŞEKİLDE YAŞAMAK İSTEMİYORUM
“BEN BU ŞEKİLDE YAŞAMAK İSTEMİYORUM”
Yaşadıklarından bunaldığını belirten Meral Okur, “Ben yaşananlara çok sinirlendim senin çenene katlanamam ben. Gezmeye gideceğimi söylüyorum, kıyafet alıyorum laf ediyorsun, her şeye konuşuyorsun. Ben, bu şekilde yaşamak istemiyorum.” diye konuştu.
12HAMİLEYKEN BENİ TEKME TOKAT DÖVDÜ
“HAMİLEYKEN BENİ TEKME TOKAT DÖVDÜ”
Yalçın karısı için canlı yayında gözyaşı dökmüştü ancak Meral’in söyledikleri herkesi şoke etti. Kendisine sevgi göstermediğini belirten Meral Okur, “Kadınlardan sevgi dileniyorsunuz.

Ben senden çok sevgi dilendim. 15 yaşından beri sevgi dileniyordum. Ben hamileydim sen beni tekme tokat dövdün.” dedi.
14OLAYIN GEÇMİŞİ
OLAYIN GEÇMİŞİ
Esra Erol’da herkesi şoke eden bir olay yaşandı. İzleyicilerin şaşkınlık içerisinde seyrettiği olayda Samsun’da çiftçilik yapan 3 çocuk babası Yalçın Okur, karısı tarafından tüm estetikleri yapılıp terk edildi.

15EŞİM BANA ESTETİK İÇİN 1 AY YALVARDI
EŞİM BANA ESTETİK İÇİN 1 AY YALVARDI
Canlı yanına katılan Yalçın Okur, “13 yıldır evliyiz. Eşim kuzeni Büşra’nın yanına geldi. O burun estetiği olmuş. Eşim geldi bana 1 ay yalvardı, beni de burun estetiği yaptır” diye.

“Ben seni bu şekilde seviyorum, biz çiftçiyiz” dedim ama ‘yok’ dedi, ısrar etti, ağladı. Bizi hiç sevmedi, çocuklarını sevmedi, hep kendini sevdi” dedi.

MASADA KALSAM DA YAPTIRACAĞIM
MASADA KALSAM DA YAPTIRACAĞIM
Okur, “15 bin lira ona vereceğime sana bilezik alayım dedim. Ama eşim masada kalsam da yaptıracağım” dedi. Yaşanan olayla ilgili konuşan adam, “Baştan aşağı yeniden yaptım. Madem kötüydüm neden estetik yaptırmadan gitti?” deyip isyan etti.

Yalçın, “Çocukları eve bırakmış, yemek bile yapmamış. ‘Ben gidiyorum kızım, kendi ayaklarımın üzerinde duracağım. İstanbul’a gidiyorum çalışacağım.’ demiş.

SANA NE, SENİ İLGİLENDİRMEZ BEN SENİNLE OYNADIM
“SANA NE, SENİ İLGİLENDİRMEZ BEN SENİNLE OYNADIM’
Ameliyat sonrası eşini arayan adam bir şok daha yaşadı. Yalçın, “Ben eşimi aradım, nasıl geçti diye bana, “Sana ne, seni ilgilendirmez. Ben seninle oynadım” dedi.
BİR KERE CANIM KOCACIĞIM DESE DÜNYALARI VERİRİM
“BİR KERE ‘CANIM KOCACIĞIM’ DESE DÜNYALARI VERİRİM”
Gözyaşlarına boğulan Yalçın Okur, “Bana bir kere ‘canım kocacığım’ dese dünyaları veririm. 90 bin liralık hayvanlarımı 45 bin liraya sattım. Son 1 senedir bana seni seviyorum bile demedi” dedi.

“15 YAŞINDA EVLENDİ…”
Meral Okur’un kuzeni Büşra ise canlı yayına bağlanıp “Meral 15 yaşında evlendi, 3 çocuk doğurdu. Şimdi 26 yaşlarında özgüvenli bir kadın olmak istemiş olabilir.” dedi.
22MERALİN ANNESİ SEVİM HANIM CANLI YAYINDA
MERAL’İN ANNESİ SEVİM HANIM CANLI YAYINDA
Yalçın’ın kayınvalidesi canlı yayına bağlanıp, damadı ile muhatap olmak istemediğini belirtti. Damadının söylediklerinin yalan olduğunu iddia etti.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Temel Karamollaoğlu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çalışanların dikkatine
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Melih Gökçek Mansur Yavaş
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Esra erol
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yaz geri geliyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Zam
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erdoğan’dan açıklama
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Karantina Kararı
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.