Benim Blog

Esra Erol

Esra Erol
1.432 views
11 Haziran 2021 - 12:00

ATV ekranlarının sevilen programı Esra Erol’da programında yine herkesi hayrete düşüren bir olay daha yaşandı. Esra Erol duydukları karşısında açtı ağzını yumdu gözünü! Stüdyo ayağa kalktı. Geniş bir hayran kitlesi tarafından yoğun bir ilgiyle izlenen Esra Erol’un sunuculuğundaki kendi programı olan Esra Erol’da programında yine akıl almaz gerçekler gün yüzüne çıktı. Bambaşka bir sebeple geldiler, arkasında bambaşka bir gerçek çıktıEsra Erol olanlara dayanamayıp sert tepkiler verdi. Geçtiğimiz günlerde Hülya adında bir kadın ve Has Hatun adındaki kardeşi Esra Erol’da programına başvurup stüdyoya gelmişlerdi. Hülya adındaki kadın, kaynanası yüzünden Mehmet adındaki eşiyle bir süredir ayrı yaşadıklarını iddia etmişti. Mustafa Bey sonrasında Esra Erol’da programına katılıp annesi ve karısı arasında kaldığını belirtmiş ve eşinden boşanmak istemediğini canlı yayında dile getirmişti. Yaşanılan bu olayları takiben Has Hatun ve Hülya hakkında ortaya skandal iddialar atıldı. Esra Erol bu iddiaların peşini bırakmadı ve gerçekleri ortaya çıkardı. Esra Erol’un canlı yayında; “Bakanlığa sesleniyorum” sözleri üzerine Bakanlık harekete geçti! Peki, o gerçekler neİsmini vermek istemeyen bir izleyici Has Hatun adındaki kadın için bir açıklama yapma amacıyla Esra Erol programını telefonla arayarak canlı yayına bağlandı. Kim olduğu bilinmeyen izleyicinin iddiaları ağızları açık bıraktı. O kişi iddiasında “Onların yemediği halt yok. Has Hatun cezaevinde yattı. Bunun nedenini canlı yayında açıklasın!” sözlerini dile getirdi. İddiaları yalanlamayan Has Hatun, 2019 yılında cezaevine girdiğini kabul etti fakat sebebini söylemedi.
Esra Erol: “K_an Beynime SıçradıEsra Erol duydukları karşısında tepkisi “Az önce Hülya çok önemli bir şey söyledi, ‘Evet eve giren çıkan vardı ama çocuklar başka bir odada televizyon izliyordu’ dedi. Gelen giden oluyor eve, o yabancı, tanımadığınız insanlar sizin çocuklarınıza zarar verebilir. Kan beynime sıçrıyor benim!” sözleriyle dile getirdi.
Arayan isimler gittikçe çoğaldı, bununla beraber iki kadın hakkındaki iddialar da giderek arttı. Has Hatun’un evine girenlerin belli olmadığı ve iki çocuk annesi kadının, evine girenlerden çocuklarını koruyamadığı söylenildi. Bunların yanı sıra eve gelenlerin aynı zamanda çocuklarına istismarda bulunduğu da iddia edildi.

Son olarak yayına bağlanan birinin söylediği sözler olayların aydınlığa kavuşmasına sebep oldu. İddiaları şu yönde oldu: “Orada birçok yalan dönüyor. Yaşadığımız yer küçük bir yer, burada her şey duyulur. Her şeyden önce anne olarak bazı olaylara buradan tepki gösteriyoruz. Bunlardan biri ne yazık ki çocuk istismarı. Burada arkadaşlarımızla birlikte resmi mercilere kadar gittik, tepki gösterdik. Has Hatun’un 7 yaşındaki çocuğunun i_stis-mara uğradığını ilk öğretmeni tespit etti. Sosyal hizmetler gelerek çocukla psikolog eşliğinde konuştu ve çocuğu sosyal hizmetler aldı. Has Hatun daha sonra babasının yanına taşındı. Babası da çocukları asla Has Hatun’a göstermeyeceğini belirterek sosyal hizmetlerden aldı. Herkes bundan haberdar, karakol, sosyal hizmetler her yeri araştırabilirsiniz, belgelere ulaşabilirsiniz.”

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Temel Karamollaoğlu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çalışanların dikkatine
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Melih Gökçek Mansur Yavaş
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Esra erol
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yaz geri geliyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Zam
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erdoğan’dan açıklama
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Karantina Kararı
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.