Benim Blog

Beypazarı Belediyesi’den Ramazan Ayı boyunca sıcak yemek dağıtımı

Beypazarı Belediyesi’den Ramazan Ayı boyunca sıcak yemek dağıtımı
368 views
14 Nisan 2021 - 17:43

Beypazarı Belediyesi, On bir ayın Sultanı Ramazan ayının başlaması ile birlikte ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek dağıtımına başladı. Tespit edilen yaşlı ve ihtiyaç sahibi ailelerin iftar sofralarına periyodik olarak her gün sıcak yemek dağıtımı gerçekleştirecek olan Beypazarı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tek tek kapıları çalmaya başladı.
Beypazarı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü her an olduğu gibi Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi ailelerin yanında. Dev kazanlarda özenle hazırlanan çeşit çeşit sıcak yemekler özel olarak tasarlanan kaplarda ihtiyaç sahibi ailelere ikram ediliyor. Hazırlanan yemekler paketlenerek kurulan ekiplerle iftar öncesinde Beypazarı’nın dört bir yanındaki ailelere ulaştırılıyor.
Belediye olarak her zaman ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olduklarını ifade eden Başkan Kaplan, “Beypazarı Belediyesi olarak bu yıl da ihtiyaç sahibi hemşerilerimize iftar öncesi sıcak yemek dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Pişirilen yemekler özenle paketlenerek daha önceden belirlenen ailelerin evlerine teslim ediliyor.Pandemi şartları ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde daha önceden tespit etmiş olduğumuz ihtiyaç sahibi hemşerilerimizin evlerine Ramazan ayı boyunca iftarlarını açmak üzere sıcak yemeklerini ulaştırmaya başladık.Allah izin verirse Ramazan ayında her gün sıcak yemek ikramımızı sunmuş olacağız. Beypazarı Belediyesi olarak her zaman kendilerinin yanlarında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Beypazarı’lı hemşerilerimin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Temel Karamollaoğlu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çalışanların dikkatine
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Melih Gökçek Mansur Yavaş
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Esra erol
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yaz geri geliyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Zam
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erdoğan’dan açıklama
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Karantina Kararı
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.