Benim Blog

Akşener’den açıklama

Akşener’den açıklama
1.062 views
28 Temmuz 2021 - 8:55

Meral Akşener: Erdoğan da bakanları da herkes duyacak İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bitlis’te iş yerleri yıkılacak esnafı ziyaret ederek “Öyle gürültü çıkaracağım ki duymayan kalmayacak. Sayın Erdoğan da bakanları da herkes duyacak” dedi.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Bitlis’te iş yerleri yıkılacak esnafı ziyaret ederek “Öyle gürültü çıkaracağım ki duymayan kalmayacak. Sayın Erdoğan da bakanları da herkes duyacak” dedi. Milli Gazete’de yer alan habere göre; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ‘Dere Üstü Islah Projesi’ kapsamında iş yerleri yıkılacak esnafı ziyaret etmek üzere Bitlis’e geldi. Van’dan karayoluyla Bitlis’e gelen Akşener ve beraberindeki heyet esnafı ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.

Buraya siyaset yapmaya değil, esnafa destek çıkmaya geldiklerini belirten Akşener, esnafın bu ülkenin bel kemiği olduğunu söyledi. Bir buçuk yılı aşkındır il ve ilçelerdeki esnafı dolaştığını belirten Akşener, “Bana hiç kimse neden esnafı geziyorsun diye sormadı. Ölçümüz hep şu olmuştur; başladığım günden itibaren esnaf bu ülkenin bel kemiğidir. En büyük istihdamı esnaf yaratır. İşte bugün buraya yine esnaf için geldim. Ama esnafa nasılsınız diye sormak için değil, dükkanları yıkılan esnafa yapılan haksızlıkları kamuoyuna duyurmak için geldim” dedi.

“ERDOĞAN DA BAKANLARI DA HERKES DUYACAK”
Bitlis’e çok fazla gelip- giden bir politikacı olduğunu belirten Akşener şöyle konuştu:

“Ben Bitlis’e çok fazla gelip- giden bir politikacıyım. İlk defa bugün duydum. İnşaatlar yapılıyor, belediye çürük raporu veriyor, insanlar içine girmeden yıkılıyor. Yani üç harfliler devreye giriyor. Birileri ceplerini dolduruyor. Dükkan sahiplerinin inancı şu; Sayın Cumhurbaşkanının ve ilgili bakanların bu işten haberi olmadığına dair. İşte ben buradayım. Şu andan itibaren Türkiye’de 7’den 70’e herkes bu olayı duyacak.

Sayın Erdoğan da bakanları da herkes duyacak.

Şimdi Sayın Cumhurbaşkanının Bitlis’te canı yanan esnafların sesini kulaklarının içinde duyacağına bizzat söz veriyorum.Sayın Cumhurbaşkanının burada kurulmuş olan harami düzene ne yapıp ne yapmayacağını hep birlikte göreceğiz. Benim size sözüm şudur; bu olayın çok sıkı takipçisi olacağım. Öyle gürültü çıkaracağım ki duymayan kalmayacak.”Akşener konuşmasının ardından Güroymak ilçesine, oradan da geceyi geçireceği Tatvan ilçesine geçti.MilliGazete

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Temel Karamollaoğlu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Çalışanların dikkatine
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Melih Gökçek Mansur Yavaş
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Esra erol
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yaz geri geliyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Zam
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erdoğan’dan açıklama
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Karantina Kararı
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.